top of page

Stāsts nosaka, vai tā būs pieredze dažiem desmitiem vai daudziem tūkstošiem cilvēku.

STORY HUB ir radošo industriju uzņēmums, kas nodarbojas ar starpdisciplināra un interaktīva satura veidošanu, nodrošinot pilnu pakalpojuma ciklu – no idejas izstrādes līdz ražošanai un izplatīšanai. 

 

Starp realizētajiem projektiem ir gan uzvedums "Kurbads. Ķēves dēls", gan multimediju projekcijas, papildinātās realitātes izstādes, vides objekti un ekspozīcijas. 

 

Par saviem darbiem uzņēmums ieguvis arī vairākus apbalvojumus, to skaitā Latvijas pasākumu gada balvu, Latvijas Muzeju biedrības Gada balvu, Sabiedrisko mediju apbalvojumu "Kilograms kultūras" u.c. 

 

Šobrīd uzņēmums strādā pie jaunu iestudējumu un filmu veidošanas, papildinātās realitātes kultūras tūrisma maršrutu izstrādes, interaktīvas 360° virtuālās tūres Rīgas cirkā u.c.

Story Hub VĒRTĪBAS

Jaunrade – Katrā jaunā projektā meklējam iespējas jaunradei. Mūs dzen uz priekšu jaunu tehnoloģiju, formu, komandu meklējumi, kas atklāj jaunas stāstniecības iespējas.

Izglītība – Mums ir svarīgi, lai Story Hub radītais saturs ne tikai izklaidē un aizrauj, bet arī izglīto. Kopā ar izglītības ekspertiem meklējam veidus, kā stāstniecības prakses integrēt izglītības procesā. Tāpat dalāmies savā pieredzē un zināšanās gan docējot vairākās Latvijas augstskolās, gan vadot radošās domāšanas un stratēģiskās plānošanas darbnīcas dažādām organizācijām.

Ilgtspēja – Mēs esam atbildīgi pret vidi, cilvēkiem un finanšu resursiem. Par ilgtspējas principiem runājam gan dažādos mūsu projektos, gan tos ieviešam savā ikdienā.

Sociālā saliedētība – Mēs stiprinām liberālas, demokrātiskas un iekļaujošas sabiedrības vērtības. Stāsti ir spēcīgs ierocis, lai mazinātu nevienlīdzību.

Kontakti

Elizabete Palasiosa

elizabete@storyhub.lv 

+371 29729470

Marta Kontiņa

marta@storyhub.lv

+371 29343143

bottom of page